כפרי נופש באירופה

לפני כל נסיעה לחו"ל חשוב מאוד לתכנן את הטיול לפרטי פרטים. כמובן שהתרמילאים הישראלים, אלה שנוסעים לטייל מיד אחרי צבא ברובם נוסעים ליעד כלשהו ומשם זורמים הלאה, אך הכוונה היא לא אליהם. הכוונה כמובן לחופשות משפחתיות, בעיקר ברחבי אירופה, על מנת שכל המשפחה תדע בדיוק מהו היעד הבא, כשלחלק מהיעדים אף תהיה ציפייה גדולה, מה שיבנה מעט התרגשות לקראת היעד המתקרב.

ladyera

כפרי נופש באירופה שמשלבים סקי

pittsburgh page get viagra quick

תוך כדי תכנון הטיול חשוב לדעת על מה לשים דגש. האם הכוונה היא דווקא לטיול בו אתרי תיירות מרכזיים הם אלו המעניינים אתכם, או דווקא טיול לכפרים שונים ברחבי אירופה, על מנת ליהנות מהאוויר הנקי והנוף המרהיב שבסביבה. אם האופציה הראשונה היא זו שמדברת אליכם, כנראה שמומלץ לכם לנסוע אל הערים הגדולות כמו פריז, רומא וברלין. אם אתם דווקא אנשים של האופציה השנייה, כפרי נופש באירופה יהיו הפתרון עבורכם. אירופה מלאה בכפרי נופש והשאלה היא במה אתם יותר מתעניינים. אם אתם יותר טיפוס של שלג וסקי יש שני יעדים במיוחד בשבילכם. היעד הראשון יהיה צרפת, מאחר והמדינה מלאה באתרי סקי בהם תוכלו לצד גלישה ממדרונות גבוהים, ליהנות משפע האטרקציות שמסביב כמו פאבים, מסעדות ומועדונים. גם אוסטריה תציע לכם אתרי גלישה מרהיבים, שרובם יהיו באזור זלצבורג, מקום שמשופע בפסגות יפהפיות ובכלל במראות צבעוניים מהיפים באירופה.

כפרי נופש באירופה עם אגמים ויערות

אך אם יש מקום שנותן פייט, ואפילו מנצח בנוק-אאוט, את זלצבורג ואוסטריה, זו כנראה תהיה גרמניה ובעיקר יער השחור. הכפרים הפזורים לאורך היער החל מבאדן-באדן, דרך טיטיזי שמתהדרת באגם העונה לאותו שם ועד פרייבורג, הם כפרי נופש באירופה היפים מכל, שם לצד הנוף תוכלו ליהנות מחוויות מסעירות. גם איטליה מתהדרת במקומות ירוקים משלה, בעיקר בצפון המדינה באזור טוסקנה כמו אגם קומו או אגם גרדה, שם לצד מקור המים המדהים תזכו גם לצמחייה ירוקה ומרהיבה. ספרד לעומתן לא מתהדרת בירוק או בכחול שמשתלבים בכפריה, אלא דווקא בכפרי נופש ליד ברצלונה או מדריד שישלבו חופשה מהנה עם קפיצה לביקור בערים הגדולות.

אודות admin