טיולים פרטיים בארה"ב

משפחות רבות מוצאות עצמן נוסעות לארה"ב כשהן מעדיפות לעשות זאת באופן פרטי ללא קבוצה מאורגנת, כדי לציין באינטימיות יחסית את בר המצווה של הילד או בת המצווה של הילדה. אך כמובן שלא סתם ארה"ב עונה לשם ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, כיוון שאכן האפשרויות שם, גם לטיולים, הן בלתי מוגבלות.

טיולים פרטיים בארה"ב אל אורלנדו

הטיול המבוקש ביותר הינו טיול לחוף המזרחי, החוף בו מצויות למעשה שתי האטרקציות המהנות ביותר עבור ילדיכם- פארק השעשועים של דיסני באורלנדו והתפוח הגדול, העיר ניו יורק. אם יצא לכם להיות בפארק העצום בפריז, זה עדיין יהיה כאין וכאפס לעומת מה שתראו פה. נכון, סביר להניח שבדיוק בגלל זה התורים למתקנים יהיו הרבה יותר ארוכים, אך קחו בחשבון שכאן תזכו לבלות בהרבה יותר מתקנים. רכבות הרים הרבה יותר מסוכנות ומהנות, מתקנים שמשלבים גם מים, בית רוחות מפחיד באמת וספינת הפיראטים שנעה מעלה ומטה במהירות בלתי קונבנציונלית- כל אלה מחכים לכם בפארק השעשועים הנהדר הזה באורלנדו, פלורידה. טיולים פרטיים בארה"ב שמגיעים לדיסנילנד כוללים מלבד המתקנים גם את מסעדות המזון המהיר, הפופקורן המיוחד שמשלב חמאה עם מלח והופך אותו לאחד הדברים הטעימים ביותר שיש ואת התמונה המסורתית עם מיקי, דונלד וכל החברים.

טיולים פרטיים בארה"ב אל ניו יורק

rx pet meds no rx required

בעוד שאורלנדו מציעה בעיקר את פארק השעשועים של דיסני, ניו יורק מציגה כבר הרבה יותר אטרקציות. בראש ובראשונה זהו פסל החירות, אליו תגיעו באמצעות אחת המעבורות שיוצאות מדי יום ולאורך כל היום אל האי בו נמצאת האישה הכי מפורסמת בעולם. ההמלצה הכי טובה מהאפשרויות המוצעות היא לעלות על מעבורת אל הליברטי איילנד, מעבורת שתיקח אתכם ישירות אל הפסל המפורסם ותאפשר לכם לגעת בו ולדאוג לתמונה חגיגית לאלבום המשפחתי. טיולים פרטיים בארה"ב אל ניו יורק יעברו גם בסנטרל פארק, שמכיל מיליוני מבקרים בשנה, ביניהם גם תושבי ניו יורק הנהנים לעשות בו את ריצת הבוקר שלהם ושלל פעילויות גופניות אחרות. בסנטרל פארק תוכלו ליהנות מלבד מהתיירים והמקומיים העוברים והשבים גם מגן החיות שנמצא ממש שם, מאגמים מלאי ברווזים, ממזרקות יפהפיות ואפילו מזירת החלקה על הקרח.

lady-era pills

USA_200x108

לטיולים מאורגנים לארצות הברית עם הדרכה בעברית מבית שלי טורס לחצו כאן

 

אודות admin