חופשה בפורטוגל

אחד המקומות המסקרנים ביותר באירופה הוא פורטוגל. משום מה אין מסורת של מטיילים ישראלים שנוסעים למדינה הממוקמת על חצי האי האיברי, ורוב התיירים שבאים מישראל מעדיפים את השכנה ספרד, או מדינות אחרות באירופה דוגמת גרמניה, איטליה וצרפת.

חופשה בפורטוגל בעיר ליסבון

אבל גם בלי התיירים הישראלים פורטוגל מקבלת לחיקה מספר תיירים לא מבוטל, בעיקר ממדינות בריטניה שנהנות מחוף הים והשמש הפורטוגלית. לכן, מה שטוב לבריטניה בטוח טוב גם לישראל, כלומר חופשה בפורטוגל זה בדיוק מה שאתם צריכים. פורטוגל מציגה בפנינו את עיר הבירה ליסבון, עיר מלאת אטרקציות מרתקות. הראשונה היא פסל מגלי הארצות, שמנציח את יורדי הים המפורסמים דוגמת וסקו דה גמה והמלך מנואל הראשון, שהוקם בשנת 1960 לזכרם של הימאים הפורטוגזים שגילו מקומות חדשים בעולם. האטרקציה השנייה היא הקתדרלה של ליסבון, שנבנתה אי שם במאה ה-12 ובה חדר עם תשמישי קדושה, קפלה מרכזית ומזבח מרכזי בסגנון בארוק.

חופשה בפורטוגל באי מדירה

אבל המקום בו מתרכזים רוב התיירים, למרות הקסם של ליסבון, הוא האי מדירה. האי מדירה שוכן ממש מול חופי מרוקו והינו משופע בגנים בוטנים ופרחים. בניגוד למה שניתן לחשוב כמעט ואין ימים של שמש רותחת באי, אבל גם כמעט ואין ימים גשומים שכן הטמפרטורה במדירה יחסית קבועה ונעה סביב ה-20 מעלות. למרות זאת, החופים של מדירה הם האטרקציה המרכזית בה, זאת על אף שהחופים הם סלעיים והם ללא אדמה חולית. מי שבעיקר משתמשים במים של האי הן הספינות, שיוצאות ונכנסות לנמל כמה פעמים ביום, בדרך כלל כשהן עמוסות מטיילים המגיעים לאי. חופשה בפורטוגל באי מדירה תחשוף אתכם לקונצרט מנדולינות גדול הרבה יותר מזה שמתקיים בראש העין. פעם או אפילו פעמיים בשבוע מתאספים נגני המנדולינה של האי בכנסייה האנגלית ומציעים קונצרט מנדולינות קלאסי לכל דורש. מדירה ידועה גם במסעדות שמצויות ברחבי האי, כשהמאכל הבולט כאן, באופן לא מפתיע יש לומר מאחר שזו עיר נמל שיושבת לחוף ים, הוא מאכלי ים. כמובן שגם למסעדות נוספות תוכלו להגיע באי דוגמת מסעדות דגים, מסעדות בשרים ואפילו ברים שימכרו לכם קאפירינייה.

manfaat piroxicam   lady era pills

אודות admin