חופשה בצרפת

אחד המקומות הכי טובים לבלות בו בחופשה זו צרפת. בצרפת יש הכל. אוכל טוב, מלונות נהדרים, אטרקציות תיירותיות מהטובות בעולם ואפילו חופי ים. השאלה, בין כל הדברים הטובים הללו, לאן הכי כדאי להגיע.

חופשה בצרפת אל הריביירה הצרפתית

viagra super active 150mg
אחד המקומות המפנקים ביותר בצרפת היא בלי שום ספק הריביירה הצרפתית. אם יש לכם מספיק כסף על מנת להגיע לשם, או יותר נכון על מנת ללון שם, אתם תיהנו מאחד המקומות הכי טובים לחופשה בכל העולם. חוף ים נהדר, בתי מלון יוקרתיים, יאכטות ואופנועי ים אותם ניתן לראות למכביר, כשאפילו ביקור לנסיכות הקטנה מונקו אפשר לעשות משם. חופשה בצרפת ladyera יכולה לקחת אתכם גם אל דורדון בדרום מערב המדינה, שם ניתן לטייל בין העתיקות והעיירות הותיקות לא פחות, שכל אחת מהן מושכת את העין. בעיירות תיתקלו על צוקים גדולים שמתחתיהן תוכלו ליהנות נהרות זורמים, כשבן כל המקומות תוכלו לסייר רגלית או דווקא לבחור בטיול באמצעות רכיבה על סוסים. גם יין משובח ניתן למצוא בדורדון, יין שהולך נהדר עם הפואגרו המפורסם של צרפת, כבד האווז, שיש הטוענים שבדורדון ניתן למצוא את כבר האווז הטעים ביותר.

חופשה בצרפת אל חבל אלזס

ואם כבר יין, אי אפשר בלי חבל אלזס שם תוכלו למצוא את היינות הטובים בעולם. חבל אלזס מכיל בתוכו חלק מהמקומות היפים ביותר בצרפת, כשבראשם נמצאת שטרסבורג, עיר הבירה של החבל. שטרסבורג מוכרת בעיקר בשל האוניברסיטה האיכותית שלה, אחת האוניברסיטאות העתיקות ביותר באירופה, אבל בעיר תוכלו לחזות גם בקתדרלות יפהפיות ובבית המשפט האירופי לזכויות אדם. משטרסבורג ניתן להגיע למקום נוסף בחבל אלזס והוא קולמר. אם נמנעתם מהיין של דורדון ולא אהבתם את זה של שטרסבורג, חכו שתנסו את זה של קולמר, היין שישכנע אתכם סופית שיינה של צרפת הוא הטוב בעולם. חופשה בצרפת בעיר קולמר תציג בפניכם בתים קטנים ועתיקים עשויים עץ שהשתמרו מלפני מאות שנים, אז קמה לה העיר. הדבר המפורסם ביותר בקולמר הוא דגם של פסל החירות האמריקאי, שיושב בעיר בשל העובדה שהפסל פרדריק אוגוסט ברתולדי, האיש שיצר את פסל החירות המקורי, נולד כאן.

לחופשה בצרפת במחירים אטרקטיביים מבית שלי טורס לחצו כאן

 

אודות admin