סקי באיטליה

אחד היעדים המרתקים ביותר עבור חופשות סקי היא איטליה. ארץ המגף מתגאה בכמה מהאתרים הגדולים ביותר באירופה, אתרים שמתאימים לכל גולש בכל רמה ובעיקר כאלה שנהנים מחיי לילה ובילויים אטרקטיביים בסיומו של יום גלישה.

סקי באיטליה בואל גרדנה

אחד מהאתרים הללו, הוא ללא ספק אתר ואל גרדנה. האתר נמצא בין ההרים הדולומיטים המפורסמים ומתהדר בכמה מהנופים המרהיבים ביותר אותם תזכו לראות במהלך חופשת סקי.  המסלולים במקום מגיעים עד למרחב עצום של מעל 1000 ק"מ למסלולי גלישה, המלאים סביבם במעליות שירות לאתר לרווחת הגולשים, בקתות עבור הפסקת הצהריים ובתי הארחה ומקומות נופש, במחירים אטרקטיביים ביותר יחסית לשאר אתרי הסקי באירופה ויחסית לשירות הנהדר אותו זוכה התייר לקבל. חופשת סקי באיטליה היא קודם כל חופשה בואל גרדנה, הרבה לפני כל האתרים האחרים, שחלקם אף ממוקמים ממש בסמוך לואל גרדנה ולמסלולי הסקי המרהיבים של האתר. החיסרון היחידי אותו יוכלו למצוא מספר גולשים באתר, היא העובדה שרוב האתרים במקום מיועדים לגולשים שאינם מקצועיים שכן האתרים אינם מאתגרים דיים גולשים מנוסים, שעשויים לפנות לאתרים אחרים כדי למצוא את אלה שכן יאתגרו אותם יותר.

where to buy dyazide in usa

חופשת סקי באיטליה

ladyera

שניים מהכפרים הגדולים ביותר בכל עמק הסקי הנהדר הזה הם סלבה גרדנה וסנטה כריסטינה. שניהם מקומות בהם תוכלו לשהות לאחר יום גדוש בפעילויות סקי ושניהם מקומות מהם גם תוכלו לצאת לאחר פעילות הסקי לפעילות מסוג אחר לגמרי. שני הכפרים צמודים מאוד וכמעט מתמזגים, כך שאין זה משמעותי באילו מן הכפרים הללו תשהו, אלא זה תלוי בכם בלבד. חופשות סקי באיטליה בואל גרדנה אמנם ייתנו את הטון בעיקר על הסקי והסנובורדינג עצמם, אך כמובן שתוכלו ליהנות גם ממגוון אטרקציות נוספות בסמוך לאתר ובעיקר בכפרים הממוקמים ליד, כמו סלבה וסנטה כריסטינה המוזכרים. בילויים ליליים במקום יכללו בעיקר מועדוני דיסקו עם המון תיירים וברים ידידותיים בהם תוכלו לשהות ולשתות כאוות נפשכם לקראת יום הגלישה של למחרת, כשתוכלו גם ליהנות מימים בהם לא תעשו סקי ותבחרו בעשיית בטיולים רגליים באזור הנהדר או דווקא ליהנות מקרוס קאונטרי.

SKI_200x109

לחופשות סקי באיטליה בתאריכים שונים מבית שלי טורס לחצו כאן

 

אודות admin