סקי בצרפת

אחת המדינות האטרקטיביות ביותר מבחינת התייר הישראלי היא צרפת. הביקור בשדרות השאנז אליזה, ההגעה אל פארק הדיסנילנד והעלייה למגדל אייפל, הם ככל הנראה הדברים שהכי מרגשים את המטייל שמגיע מישראל לצרפת. אך אטרקציה נוספת נפתחה בפני התייר במדינה, אטרקציה שכוללת בתוכה הרבה שלג.

חופשות סקי בצרפת- ואל טורנס

חופשות סקי הן כבר דבר שבשגרה עבור אנשים רבים. עונת הסקי בדרך כלל נמתחת על פני כחצי שנה ברחבי אירופה מה שמאפשר לתיירים רבים להגיע אל אתרים אלו לאורך זמן רב, כשהישראלים אינם שונים משאר העולם, בעיקר בשל העובדה שאנחנו נהנים מאתר סקי פתוח למשך כשבועיים בלבד. חופשות סקי נעשות בכל רחבי אירופה, אך אין ספק שחופשות סקי בצרפת הן החופשות הנפוצות ביותר מכולן. צרפת מתגאה בכמה מאתרי הסקי המרשימים ביותר בכל היבשת, כשאחד מהם הוא האתר ואל טורנס. ואל טורנס היא למעשה עיירת הסקי הגבוהה ביותר באירופה ונוסף על כך היא מציעה כ-600 ק"מ של מסלולים. חלק מהמסלולים באתר מציעים שפע של אתגרים לגולשי סקי וסנובורד מקצוענים. אין ספק שהאתר המרשים הזה הינו אחד המקומות התיירותיים ביותר בכל צרפת, בטח כשמתחשבים בעובדה שמבין המבקרים הרבים במקום כמעט 80 אחוז מהם הינם תיירים שהגיעו מחוץ לצרפת. חשוב לציין שלמרות שהגלישה היא העיקר, לא רק היא זו שמושכת את כלל התיירים למקום הזה כי אם מי שתורמת לכך לא פחות היא סצנת הבילויים של המקום. ואל טורנס מתגאה בפאבים אליהם מתנקזים כל התיירים אותם פגשתם בבוקר באתר הגלישה ומועדונים רבים שלעיתים אף מציגים הופעות חיות במקום.

חופשות סקי בצרפת- לה פלאן

עוד אתר נהדר ומתוייר בצרפת הינו אתר לה פלאן. המקום אמנם אינו גבוה כמו ואל טורנס ואפילו לא משתרע על אותה כמות קילומטרים של שלג לבן כמוהו, אך למרות זאת מסלולי הגלישה פה עבור אלה שאינם נמנים על המקצוענים הינם חוויה בלתי רגילה. האתר הוא במיוחד למשפחות שמגיעות לחופשות סקי בצרפת על מנת להתנסות בקסם הגלישה ויכולות להשאיר את ילדיהם תחת השגחת שירותי השמרטפות במקום, או לכאלה שמעוניינים לשלב יחד עם חווית הגלישה גם סיור בין הכפרים במקום.

canada online amoxicillian

ladyera SKI_200x109

לחבילות סקי בצרפת בתאריכים מיוחדים מבית שלי טורס לחצו כאן

אודות admin