סקי באוסטריה

אוסטריה נחשבת למדינה אהובה מאוד בקרב התייר הישראלי, בעיקר בזכות עיר הבירה שלה, וינה. עם זאת, אוסטריה מציגה לתייר גם מספר אתרים יפהפיים נוספים דוגמת זלצבורג הירוקה ואינסברוק הקסומה מלאת הטירות והאגמים. עם זאת, אחת החופשות הנפוצות ביותר במדינה בשנים האחרונות, הן חופשות סקי.

חופשת סקי באוסטריה

אוסטריה היא רק חלק מגל ששוטף את ענף התיירות הישראלי בשנים האחרונות ומצטרף לטרנד שהיה חזק כבר קודם בקרב התיירים ביבשת. חופשות סקי הפכו להיות דבר נפוץ מאוד, כשצרפת איטליה ושוויץ הם היעדים העיקריים. אליהם מצטרפת אוסטריה, שמתגאה באחד מאתרי הסקי המובילים ביותר באירופה ואולי הטוב ביותר מכולם, סט אנטון. סקי באוסטריה הוא קודם כל ולפני הכל סקי בסנט אנטון. מסלולי גלישה רבים מחכים לנופשים והגולשים באתר והוא אחד מהאתרים בהם המסלולים מיועדים לכל סוגי הגולשים. למרות שעבור הגולשים המתחילים סנט אנטון הוא יעד פחות מומלץ אלא הוא כזה דווקא עבור הגולשים המתקדמים יותר, עדיין גם הם יוכלו למצוא מסלולים מספקים בהם הם יוכלו לתרגל את הגלישה. עם זאת, סוג הסקי הפופולרי ביותר באתר הוא הסנובורד, בעיקר בזכות המשטחים הנהדרים שמציע האתר ובזכות המכשולים הטבעיים שמצויים במסלולים השונים. עוד אפשרות נהדרת לבאים לחופשת סקי בסנט אנטון היא חופשת סקי עם הילדים, מאחר שבאתר תוכלו למצוא בית ספר לסקי עבור ילדים ועבור גולשים מתחילים וכן מרכז נוער ומדרונות מיוחדים לפעוטות.

www.canadian hesalth

האטרקציות באתרים- לא רק סקי באוסטריה

אתר נוסף ומוכר באוסטריה הינו האתר קיצבהיל. באתר זה תמצאו פחות את הגולשים המתקדמים, אלא בעיקר את הגולשים המתחילים והבינוניים הנהנים מגלישה על השלג המצוין באתר וכן את גולשי הסנובורד שאמנם אינם נהנים ממשטח משובח בעל מכשולים טבעיים כמו בסנט אנטון, אך הוא עדיין נחשב לאתר טוב בעבור סוג הגלישה הזה. גם בקיצבהיל וגם בסנט אנטון חופשת סקי באוסטריה לא תתחיל ותסתיים אך ורק בגלישה. אטרקציות לרוב וחיי לילה ממתינים לנופשים באתרים אלה, כשבין האטרקציות תוכלו למצוא מסעדות ברמה שונה החל ממסעדות בעלות מזון מהיר ועד מסעדות יוקרה, פאבים למכביר וכמובן גם מועדונים בהם תוכלו לרקוד עד השעות הקטנות של הלילה.

SKI_200x109

lady era pills
לחבילות סקי באוסטריה בתאריכים שונים מבית שלי טורס לחצו כאן

אודות admin