סקי באנדורה

לעומת יעדים נפוצים כמו איטליה וצרפת, ישנו יעד חדש שמתחיל לצבור תאוצה בקרב חופשות סקי ברחבי אירופה. עד לא מזמן אנדורה הייתה מדינה אליה אף אחד לא התייחס בבואו לתכנן חופשה לבנה אך עם גילוי הפוטנציאל שלה מצד שכניה הספרדים והצרפתים, קמו אחריהם גם שאר תושבי היבשת וכמוהם גם תושבי מדינת ישראל.

אתרי סקי באנדורה

enxpensive viagra online

אנדורה היא מדינה קטנה ברכס ההרים הפירנאים שממוקמת בין ספרד לצרפת. אחד היתרונות הגדולים ביותר שלה הוא אותה קרבה לספרד, שאינה מתגאה באתרי סקי אותם היא מציעה לתייר וכך מי שמעוניין לבצע חופשת סקי באזור ספרד, או אנשים המבקרים בברצלונה ונפשם חושקת במעט סנובורד, בוחר לעשות חופשת סקי באנדורה. ברצלונה היא גם שדה התעופה הקרוב ביותר לאנדורה, מה שרק מעצים את כמות המבקרים במדינה הקטנה. אנדורה מתהדרת בשני מרחבי סקי- וואלנורד וגרנד ואלירה. וואלנורד למעשה מחבר בין שלושה אתרים שיוצרים בסך הכל כ-90 ק"מ של מסלולי גלישה המיועדים בעיקר לגולשים מתחילים ובינוניים וכולל בתוכו עבורם אף בית ספר לסקי, בו הם יוכלו לעבור שיעורי גלישה שיחשפו אותם לפלא הנהדר והלבן הזה. המרחב השני, גרנד ואלירה, נחשב למרחב הגדול יותר והמאתגר יותר באנדורה ואף נחשב לטוב ביותר בהרים הפירנאים כולם. המסלולים הללו הם המסלולים המיועדים לגולשים המנוסים יותר שמחפשים את האתגר הגדול ביותר.

אטרקציות בעת חופשת סקי באנדורה

lady-era pills

אך כמובן שכמו שאר אתרי הסקי הטובים ביותר באירופה, כך גם באנדורה יש חיים מחוץ לגלישה עצמה. בראש ובראשונה מדובר במרכזי הקניות של המדינה, מרכזים אליהם מגיעים מרחבי צרפת וספרד גם אלו שלא מתעתדים להעביר חופשת סקי באנדורה, מאחר שהיא נהנית מפטור ממע"מ. כמובן שבנוסף מתגאה המדינה בפעילויות רבות אותן ניתן לעשות, דוגמת החלקה על הקרח או רכיבה על אופנועי שלג.  גם כשהלילה יורד תוכלו ליהנות במקום מהמלונות המפוארים ומלונות הבוטיק שכמעט כל אחד מהם קרוב מאוד לאתרי הסקי, בתי הקפה הגדושים בהם תוכלו לשבת ולהירגע מהיום המתיש אך המרתק שעבר עליכם במסלולים השונים וממסעדות מפוארות בהם תוכלו לשבוע מהמטעמים הנהדרים של המדינה.

SKI_200x109

לחופשות סקי באנדורה בתאריכים שונים מבית שלי טורס לחצו כאן 

אודות admin