קלאב מד סקי

החופשה המושלמת של רבים מאיתנו היא חופשה בה יש לנו שליטה על ההוצאות ואותן ניתן לתכנן מראש והגעה למקום אטרקטיבי שיציע לנו נופים מרהיבים מחד אבל גם מקומות בהם נוכל לבלות מאידך. אז לחופשה המושלמת שלכם יש שם, חופשת קלאב מד.

חופשת קלאב מד סקי- הנאה מובטחת

חופשת קלאב מד היא חופשה שמציעה בדרך כלל חופשות בסגנון הכל כלול בנוסף לאטרקציות ולמתקנים בהם מתגאה בית המלון המארח. החופשה הנפוצה ביותר של משפחת הקלאב מד היא קלאב מד סקי, שלפי שמה כנראה שכבר הבנתם שמדובר בחופשה בה לצד נופש הכל כלול אותו היא מציעה, מוסיפה גם סקי על כמה מהמדרונות המרשימים ביותר באירופה. חופשות קלאב מד שמשלבות סקי מציעות לאורח את האפשרות של מדריך צמוד לגלישה, כזה שיוכל לסייע לו בצעדיו הראשונים בתחום הסקי, בין אם הוא בוחר בתחום המוכר יותר של הסקי האלפיני ובן אם הוא בוחר דווקא תחום שקרנו עולה וזהו תחום הסנובורד. חופשת סקי במלונות הקלאב מד מציעה שפע של יעדים אטרקטיביים באירופה בהם ניתן לעשות את החופשה המדוברת אך הפופולאריים ביותר אלו הם צרפת ואיטליה.

קלאב מד סקי בצרפת או באיטליה

ביקור באתרי הסקי של צרפת ואיטליה ישלחו אתכם ליהנות מגלישה היישר מפסגת המון בלאן הצרפתי, הפסגה הגבוהה ביותר באירופה המערבית כולה, או דווקא מגלישת סנובורד  מהסרוויניה (Cervinia) האיטלקי, ההר הגבוה ביותר בארץ המגף שמתנשא לגובה רב של כ-3500 מטר. האטרקציה המרכזית ביעדים אלה הם שתוך כדי הגלישה תוכלו לחזות בכמה מהנופים היפים ביותר באירופה, אותם תזכו לראות רק בהחלקה על גבי מגלשיים מראש ההרים. קלאב מד סקי מציע מלבד את פעילות הסקי גם שפע של אטרקציות בתוך ומחוץ לבית המלון. בתך המלון תוכלו ליהנות מארוחות מסביב לשעון, מתקני ספא ובריכות מחוממות, בעוד מחוץ למלון תוכלו ליהנות מהאווירה הכללית שמציעה חופשת סקי. לאחר שהשמש שוקעת ואתרי הסקי נסגרים למבקרים, כל התיירים והמקומיים מתאחדים יחד באחד ממקומות הבילוי הרבים שמוצעים באזור, מקומות בהם תוכלו ליהנות מאוכל איטלקי משובח או דווקא מיין צרפתי מרענן, הכל כמובן בהתאם ליעד בו בחרתם.

SKI_200x109

canadian xanex free sample lady era pills
לחופשות קלאב מד סקי במחירים מיוחדים מבית שלי טורס לחצו כאן

אודות admin