שייט נהרות

אנשים רבים מחפשים תמיד את האטרקציות בכל נסיעה שלהם לחו"ל. הם כבר לא רוצים את החופשה הרגילה שכרוכה בלהסתובב כל היום סביב אתרים תיירותיים נחמדים, אלא מעדיפים לחפש את האקשן, כמו בכל דבר אותו הם עושים בחיים. טיולים עם ספורט אתגרי, טיולים שסובבים סביב פארקי שעשועים ועוד אפשרויות רבות עומדות בפני כל המעוניין בכך.

home made viagra

שייט נהרות בצרפת

אחת האפשרויות האלה היא לעשות טיול שסובב כולו סביב נהרות. לטייל בין כמה מקומות בהם יש נהרות, כשמסביבם נופים מרשימים ועמקים יפהפיים. המקום הראשון לטיול של שייט נהרות מוכרח להיות צרפת. המדינה שהביאה לעולם את מגדל אייפל משופעת במאגרי מים ובעמקים ירוקים הסובבים אותם, כך שטיול למדינה הזו יהיה הדבר הנכון ביותר לעשות. אחד הנהרות היפים של צרפת הוא זה שסמוך לעמק הלואר. בעמק תיתקלו בנופים מרשימים של כפרים ציוריים וירוקים, כשביניהם תוכלו לראות טירות, מצודות, ארמונות וקתדרלות. עמק הלואר מתהדר גם בכמה מהכרמים והיקבים היפים ביותר בצרפת, כך שתוכלו בנוסף לנוף להתרשם גם מהיינות המשובחים של המקום. מהיינות של צרפת תוכלו ליהנות גם בחבל בורגונדי, כשפרט אליהם חובה עליכם לטעום מהמטעמים הצרפתיים, ששיאם הקולינרי נמצא בחבל. תעלת בורגנדי, שמציעה שייט על גבה, היא למעשה המקום אליו מתנקזים שלושה מהנהרות הגדולים בצרפת- הסיין, הרון והלואר. תוך כדי השייט תוכלו ליהנות מנוף הגבעות ושדרות העצים המקיפים את התעלה משתי גדותיה.

שייט נהרות באיטליה ובמיאנמר

מצרפת תוכלו לעבור אל איטליה, שם תגיעו אל נהר הפו. עמק נהר זה הינו רחב ידיים ומשתרע מדרום לאלפים, כשלמעשה הוא זה שמפריד בין הרי האלפים לבין רכס האפנינים. מקום זה נחשב לאזור התעשייתי והעשיר של איטליה, שצמודות אליו נמצאות הערים העשירות דוגמת מילאנו או טורינו. אבל שייט נהרות יכול להיות גם באסיה, שם תיהנו מאגם אינלה של מיאנמר, הלא היא בורמה לשעבר. במיאנמר תוכלו לשוט על גבי הנהר כשתיתקלו גם בשוק הצף הנודד המשנה את מיקומו כל פעם לאזור אחר של האגם. כמו כן תוכלו לשוטט בכפרים הסמוכים ולצפות בדייגים המקומיים מושים מהמים דגים וצלופחים.

Cruises_200x112

lady-era pills לשייט נהרות מרהיב באירופה במחירים מיוחדים מבית שלי טורס לחצו כאן

 

אודות admin