טיולים מאורגנים פרטיים באסיה

אחת מהיבשות המסקרנות ביותר בעולם היא אסיה. ביבשת זו תוכלו לראות נופים אותם לא תוכלו לראות באף יבשת אחרת על הגלובוס, מה עוד שבדרך כלל הטיול בה יהיה הרבה יותר זול מביקור ביבשות אחרות ולכן טיולים מאורגנים רבים מתמקדים ביבשת הזו, בעיקר כאלה אותם אנשים עושים עם מדריך באופן פרטי.

טיולים מאורגנים פרטיים לסרי לנקה והודו

אחד המקומות המסקרנים ביותר באסיה הוא סרי לנקה, אי השוכן באוקיינוס ההודי. האתר ככל הנראה הכי מתוייר באי הוא המקדש המוזהב בעיירה דמבולה, שהוכרז כאתר מורשת עולמי. המקדש נמצא בחמש מערות שחוברו יחדיו ומשמשות למדיטציות עבור הנזירים המקומיים. אם תחליטו שדווקא בעלי חיים הם החלק שיעניין אתכם באי, תמיד תוכלו לגשת אל שמורת יאלה, בה תוכלו לחזות במגוון רחב של בעלי חיים כולל פילים, קופים ונמרים. טיולים מאורגנים פרטיים מגיעים גם אל הודו, שם ניתן להגיע אל כל חלקי המדינה ולכן קשה למצוא טיול מאורגן שמתאים לכולם, מה שמוביל לארגון טיול פרטי בצפון המדינה שיכלול את הרי ההימלאיה המושלגים או לחילופין בדרום המדינה, שם במקום השלג תזכו לחום כבד בחופים מפנקים כמו החוף המפורסם של גואה.

ladyera

טיולים מאורגנים פרטיים לתאילנד וסין

אבל אם חופים הם הדבר שהכי מדבר אליכם, כנראה שאת הטיול שלכם לא תבחרו לעשות בגואה או בהודו בכלל, אלא דווקא בתאילנד. שם, תמצאו את החופים היפים ביותר באסיה וכנראה שגם בעולם. אחד מהם יהיה קופנגן, שם אולי לא תיהנו מהשקט כמו בחופים אחרים במדינה, אך החוף המפורסם ביותר של תאילנד מציע בילוי עם מוזיקה עדכנית שמתנגנת לה בכל ערב, כשהשיא מגיע כמובן במסיבת הפול מון בחוף זה פעם בחודש. אבל עם כל הכבוד לחופים של תאילנד, למקדשים של סרי לנקה ולהימלאיה של הודו, לא קשה יהיה לומר שמבחינת טיולים מאורגנים פרטיים, המקום אליו הכי הרבה אנשים יוצאים הוא סין ובעיקר העיר בייג'ינג. מעיר זו יוצאים לנקודות מסוימות בחומה הסינית המפורסמת, מגיעים אל כיכר טאיינמן ההיסטורית בה הוכרזה עצמאותה של סין ומקנחים בעיר האסורה, היכן ששכנו בעבר אך ורק הקיסרים והכניסה לתושבים הייתה נמנעת.

acheter du dermipred en ligne לטיולים מאורגנים פרטיים באסיה במחירים אטרקטיביים לחצו כאן

אודות admin