אופרות באירופה

אירופה מציעה לתייר מגוון של אטרקציות. אלו יכולים להיות אתרים היסטוריים ומרתקים, אולי דווקא נופים מרהיבים ולעיתים אפילו פארקי שעשועים מלהיבים. אבל אין ספק שאחד הדברים הטובים ביותר שמציעה לנו היבשת הקלאסית ביותר בעולם, היא תרבות.

אופרות באירופה- בית האופרה לה סקאלה

מסע ברחבי אירופה מפגיש את התייר עם מקומות שונים בהם הוא יכול לנשום תרבות וללמוד על ההיסטוריה של העיר או המדינה, בדרך כלל דרך מוזיאונים רבים שפרושים ברחביהן או לעיתים דווקא דרך כנסיות ותיקות ומעוטרות בקישוטים המלמדות על העבר. אבל הדרך הטובה ביותר לשלב את ההנאה עם התרבות האירופאית, זו ככל הנראה תהיה דרך הגעה אל אופרות באירופה. כמעט כל מדינה מציעה בית אופרה ותיק ומדהים ביופיו או חדש ועצום, כשגם הביקור במקום היא חוויה בפני עצמה. עם זאת, אם כבר טרחתם והגעתם עד המקום, מוטב לכם ליהנות מהופעה משובחת באחד מבתי האופרה הרבים של אירופה.

בית האופרה המפורסם בעולם, אולי לצידו של בית האופרה המפואר בסידני, הוא בית האופרה לה סקאלה אשר נמצא במילאנו. פרט לשופינג בחנויות המעצבים בעיר והביקור בכנסייה המפורסמת שמציגה את פסלה של המדונינה, מילאנו מתגאה בבית האופרה הנהדר שלה. צבעי האדום והזהב עוטפים כל פינה במבנה ומקנים לו את היופי שהופך אותו לאחד המבנים המרהיבים בעולם, למרות שמבחוץ הוא נראה מבנה יחסית פשוט. כמובן שלמרות יופיו המרשים, השיא מגיע בהופעות האופרה של איטליה, המקום בו המופע המפורסם הזה קם לתחייה.

יעדים נבחרים עבור אופרות באירופה

פרט לבירת האופרה העולמית, ישנם מקומות נוספים שמתגאים לא פחות במבני אופרה מרשימים ובהופעות מרשימות לא פחות. אחד מהם היא העיר וינה, שכמקום בו שהו זמן לא קצר בעבר הן בטהובן והן מוצארט, מוכרחה לספק קבלות עם בית אופרה ותיק וקלאסי. גם ברלין הידועה בעיקר בזכות האטרקטיביות הלילית שלה, מתגאה במעון רשמי עבור אופרות באירופה, בבית האופרה הלאומי של גרמניה, הממוקם ברחוב פרידריכשטראסה, מקום בו תוכלו למצוא את שאר התיאטראות של העיר. עוד עיר, שבניגוד לשתיים האחרות היא מעט מפתיעה בהתבססותה כעיר שנהנית מבית אופרה מפואר ששווה ביקור היא הבירה הרומנית, בודפשט.

למבצעים מסקרנים עבור אופרות באירופה מבית שלי טורס לחצו כאן canadian select pharmacy reviews lady-era pills

אודות admin