בתי מלון בעולם

החופשה המושלמת היא אמנם כזו עם חוף ים מושלם, אתרים מושלמים בהם ניתן לטייל וחופשה בה אתה מבלה עם האנשים המושלמים, אבל רוב האנשים יאמרו לך שללא בית המלון המושלם, ככל הנראה החופשה לא תהיה שווה יותר מדי.

בתי מלון בעולם- בתי מלון זולים

בדרך כלל בשביל בתי מלון איכותיים צריך לשלם, אך יש לפחות מדינה אחת בעולם אצלה זה לא בדיוק ככה. כל מי שהיה כבר בתאילנד יודע שלא סתם בוחרים אותה זוגות רבים בעבור ירח הדבש שלהם. בתי מלון בעולם שהם גם איכותיים וגם זולים תתקשו אמנם למצוא, אך בתאילנד הם נמצאים בכל פינה. בסכומים שנעים בין 50 ל-150 שקל ללילה תוכלו להתפנק במקומות כמו קוסמוי, קופנגן או פוקט ובשביל בערך 250-300 שקלים ללילה, סכום שגם עבור לילה במלונות שלושה כוכבים בארץ לא תמצאו, תוכלו להתפנק באחד מהמלונות העסקיים והיוקרתיים של בנגקוק. במדינות אחרות תתקשו מאוד למצוא דילים מסוג זה, גם במדינות שכביכול נחשבות עם מדינות בעלות מטבע חלש יחסית כמו המדינות בדרום אמריקה או סין. מדינות אלה יודעות כבר את העובדה שתמיד יהיו תיירים שישלמו בשביל בתי מלון ולכן לרוב המלונות במדינות אלה, יהיו מחירים כמו שאתם רגילים לראות בישראל ואפילו מעט גבוהים יותר.

בתי מלון בעולם- בתי מלון יקרים

buying ciplactin online lady era pills
באירופה הסיפור שונה לחלוטין. בניגוד לתאילנד שם תקבלו מלונות טובים במחירים נוחים ורוב המדינות בדרום אמריקה, אולי למעט ברזיל, שם יציעו לכם מלונות טובים במחירים של ישראל, אצל שאר בתי מלון בעולם זה לא כך. בבתי המלון באירופה או בערים הגדולות של ארצות הברית דוגמת ניו יורק ולוס אנג'לס, לא תקבלו תמורת סכום סביר מלון סביר אלא למטה מזה. כמו בכל מקום גם במקומות אלו תוכלו למצוא הוסטלים ובתי הארחה במחירים יחסית נוחים, אך לעומת התנאים אותם תקבלו אין ספק שהתוצר הסופי אינו שווה את הכסף. בשביל המלונות היקרים באירופה ובארצות הברית תיאלצו לשלם ולא מעט, לכן חשוב מאוד לתכנן טוב את הוצאות הכספים אותם אתם מתכננים לבזבז במהלך הטיול, על מנת שלא תישארו בלא אגורה שחוקה בסוף הטיול.

אודות admin