חופשה בספרד

שמש, כדורגל ופאייה- השילוש הקדוש שהופך את ספרד לאחת המדינות המרתקות והמבוקשות בעולם. ספרד מציגה לתייר את עיר הבירה שלה מדריד, את מלאגה, את סביליה ובכלל שפע של ערים ומקומות מסקרנים. אך בשנים האחרונות החץ מסתובב רק אל עבר מקום אחד- ברצלונה.

חופשה בספרד- ברצלונה

בברצלונה תמיד כדאי ללכת אל השדרות המרכזיות בעיר, שדרות הראמבלס. שם תוכלו למצוא בתי קפה כאוות נפשכם ומסעדות נהדרות בהם תוכלו לאכול את הפאייה המפורסמת של ברצלונה, כשעבור שומרי הכשרות ביניכם מומלץ לקחת את הפאייה הצמחונית. טיול בברצלונה יחשוף בפניכם שבעיר הקטלונית הדת חזקה מאוד ולכן תזכו לראות ציורים ופסלים רבים של צלב, זאת לצד העובדה שהאתר התיירותי המפורסם ביותר בעיר היא כנסייה, כנסיית הסגרדה פמיליה. הכנסייה תוכננה על ידי האמן הנודע גאודי שהחל בבנייתה עוד במאה ה-18, והבנייה עדיין נמשכת על מנת להפוך את שמונת הצריחים בסופו של דבר לשנים עשר, כמספר שליחיו של ישו. lady era pills חופשה בספרד בעיר ברצלונה תציג בפנינו גם קצת תרבות, באמצעות הגעה אל המוזיאון על שם האמן הגאון פבלו פיקאסו. פיקאסו אמנם נולד במלאגה, אך כתושב ברצלונה מתגאה העיר באמן הנודע כאחד משלהם. לכן, תוכלו לחזות בכמה מהיצירות הפחות מוכרות אך לא פחות מרשימות שלו, במוזיאון הנהדר השוכן בבית יפהפה בסגנון גותי.

חופשה בספרד- פארק פורט אוונטורה

אם הגעתם לספרד עם הילדים, ברצלונה היא בחירה מצוינת של עיר. לאו דווקא בגלל אצטדיון הקאמפ נואו והמפגש המרגש עם מסי אלא דווקא בגלל הקרבה לפארק פורט אוונטורה, פארק השעשועים הגדול ביותר בדרום אירופה. בפארק תמצאו חמישה עולמות שונים דוגמת העולם המקסיקני או עולם המזרח הרחוק, המחולקים לפי מדינות ויבשות, כשכל עולם יציג בפניכם מתקנים שונים והופעות שונות. הגעה אל פארק פורט אוונטורה בעת חופשה בספרד עם הילדים הינה בגדר חובה ואפילו אתם ההורים תיהנו מהמתקנים הרבים שמציע הפארק, ביניהם הדרגון חאן לאמיצים, רכבת ההרים המפחידה מכולם שנוסעת במהירות של 105 קמ"ש, סירות קאנו לילדים עם עליות וירידות מינוריות בעת שייט בין אגמים קטנים ונהרות ומתחם הגולף הנהדר למבוגרים שנמצא בפארק.

 

imitrex buy u.s canada לחופשה בספרד במחירים אטרקטיביים מבית שלי טורס לחצו כאן

אודות admin