חופשה בגרמניה

לפני חופשה בגרמניה חשוב מאוד לדעת עם מי אתם הולכים לעשות את הטיול או עם מי אתם מתעתדים לבלות בחופשה, כך שתדעו לאיזה מקום בדיוק ללכת במדינה היפהפייה הזו. כל עיר וכל חבל ארץ באזור הוא מקום בו כולם ימצאו מה לעשות, אך עם זאת ישנם מקומות שהרבה יותר מתאימים למשפחות למשל בעוד שישנם מקומות שמתאימים יותר לחבורת צעירים.

גרמניה -חבל ארץ בוואריה

אם כן, כשהפור של החופשה הקרובה נפל על חופשה בגרמניה, תתכננו מראש עם מי ממקורביכם אתם הולכים לטייל במדינה, על מנת לדעת לאן בדיוק כדאי לכם ללכת. אם מדובר במספר חברים שמתארגנים לעשות יחד טיול ללא אחרת מאשר גרמניה, מומלץ לכם ללכת למינכן. בירת בוואריה היא המקום המתאים ביותר עבור חבורות צעירים מכמה סיבות. בראש ובראשונה כמובן מדובר ב"אוקטובר פסט", פסטיבל הבירה הגדול של מחוז בוואריה והמדינה, ובעצם של אירופה כולה. אמנם הפסטיבל מתקיים אך ורק בחודש אוקטובר, אך מי שמגיע למינכן בתאריך הזה הוא בר מזל אמיתי. הפסטיבל מלא בתלבושות מסורתיות על כלל המשתתפים, תחרויות ופעילויות שונות שמורכבות בעיקר מבירה והכי חשוב, בירה שנשפכת כמו מים לכל אורך הפסטיבל. לביקור במינכן מוטב גם להוסיף טיול אל האליאנץ ארנה, אצטדיונה המרשים של באיירן מינכן, שם תוכלו לקחת חלק במשחק בליגה הגרמנית, הליגה שמחזיקה בממוצע הצופים הגבוה ביותר למשחק, ליגה עם כדורגל שרק הולך קדימה וזו תהיה חוויה נהדרת גם למי שלא כל כך אוהד כדורגל.

גרמניה- העיר ברלין

אם לא הגעתם עם חברים ואתם מתכננים להעביר חופשה דווקא עם בן או בת הזוג, היעד המושלם עבורכם יהיה ברלין. נסיעה לברלין עוברת בין אתרים היסטוריים לאתרים אטרקטיביים למראה, כשלסיום אפשר לצאת ולבלות בלילות הקסומים של העיר. חופשה בעיר המרתקת ביותר של גרמניה, העיר ברלין תתחיל כנראה עם סיור בין מקומות שונים בעיר בהם נוכחים שרידי חומת ברלין המפורסמת, שפירוקה סימל את איחודה של המדינה כולה. משם אפשר להמשיך אל הבניין המפורסם ביותר בעיר, בניין הרייכסטאג. כשיורד הלילה כמובן מומלץ לצאת החוצה ולסייר בין מועדוני הלילה והפאבים שפתוחים עד הבוקר שלמחרת.

לחופשה בגרמניה במחירים אטרקטיביים מבית שלי טורס לחצו כאן lady era pills

buy doxycyclene cambodia  

אודות admin