חופשות משפחתיות

אירופה מלאה במקומות מרתקים רבים בהם מומלץ לבקר ולטייל, מקומות בהם בכל פעם שאליהם תגיעו, ככל הנראה שתמצאו עוד ועוד אטרקציות אותן לא ראיתם בביקורכם הקודם. לכן, מומלץ להתרכז באתרים המרכזיים של כל עיר, אתרים אותם אתם מוכרחים לראות.

חופשות משפחתיות בצרפת ובאיטליה

לאחר שארזתם את כל החפצים במזוודות וארזתם גם את כל הילדים זה הזמן לעלות על מטוס לכמה מהיעדים המרתקים באירופה. יעד חובה, בעיקר כשמדובר על טיול עם כל המשפחה, הוא צרפת. עיר הבירה של צרפת, פריז, מציעה לתייר כמה מהמקומות המרתקים והיפים ביותר בעולם. מעל כולם כמובן מתנשא בגאון מגדל אייפל, אליו ניתן לטפס במהלך היום אך גולת הכותרת שלו מגיעה כמובן כשיורד הלילה, אז האורות הבוהקים לאורכו של המגדל יהפכו לאחד המחזות היפים שתראו בחייכם. עוד יעד מומלץ בפריז, בעיקר עבור lady era pills חופשות משפחתיות, הוא פארק הדיסנילנד. המתקנים הנפלאים שמוצעים שם לילדים, יחד עם המופעים שמועלים שם בכל יום, יגרמו הנאה גדולה לכל הבאים בשערי הפארק. חופשה לאיטליה תהיה גם היא חופשה עם הנאה מובטחת, כשארץ המגף מציעה שפע של מקומות בהם אפשר לבקר, החל מרומא, בירתה של איטליה, המתהדרת בקולוסאום ובוותיקן, דרך מילאנו המלאה בחנויות מותגים לכל אורכה ורוחבה ועד חבל טוסקנה היפהפה שמציע נופים מרהיבים של אגמים כחולים וגבעות ירוקות.

חופשות משפחתיות בגרמניה, ספרד ואוסטריה

מקום נוסף שמציע אגמים תכולים וגבעות ירוקות נמצא בלא אחרת מאשר גרמניה, כשהכוונה היא כמובן לאחד המקומות היפים ביותר באירופה ואחד היערות היפים ביותר בעולם, יער השחור. ביער השחור תוכלו ליהנות מנופים מרהיבים ובסיור בין הכפרים והעיירות ששוכנות בסמוך אליו, כשהשיא יהיה כמובן פארק אירופה, פארק השעשועים הגדול בגרמניה. חופשות משפחתיות שיגיעו אל ספרד יתרכזו ודאי בברצלונה שם תוכלו ליהנות מכדורגל איכותי באצטדיון הקאמפ נואו, מטיול בשדרות הראמבלס ומביקור במוזיאון על שם פיקאסו ברובע הגותי בעיר וככל הנראה שגם אלו שירחיקו עד אוסטריה, יתרכזו בעיקר בעיר אחת, וינה, שם תיהנו ממוזיאונים מרתקים ביניהם בתיהם של שני המלחינים המפורסמים בעולם, מוצארט ובטהובן, ותוכלו לשבוע מהמאכל הלאומי, השניצל.

Families_200x106

tinidazole pills for sale
לחופשות משפחתיות בכל רחבי אירופה מבית שלי טורס לחצו כאן

 

אודות admin