תערוכות בגרמניה

גרמניה ידוע בשל האטרקציות התיירותיות הרבות אותן היא מציעה, זאת נוסף לנופים המרהיבים ולמקומות הבילוי הנפלאים בהם היא מתהדרת. אך טיסות לגרמניה מגיעות אל המדינה מכל רחבי העולם גם בשל מטרה נוספת, ביקור באחת מהתערוכות הרבות שמוצגות במדינה.

תערוכות בגרמניה- מרכז הירידים של מינכן

lady-era pills

העיר שנחשבת לעיקרית מבחינת תערוכות במדינה זו מינכן. בירת בוואריה מתהדרת במרכז ירידים גדול מימדים אשר מושך אליו כשני מיליון מבקרים בשנה ועשרות אלפי חברות שמגיעות להציג באחת מהתערוכות במקום. המרכז במינכן נחשב לאחד משלושת המרכזים הגדולים באירופה כולה, מאחר ופרט למרכז עבור התערוכות, המקום מכיל גם חדרי ישיבות גדולים עבור המעוניינים בכך, מסעדות, בתי קפה ומרכז עיתונות. אחת התערוכות הגדולות במקום היא תערוכת ה- transport logistic, שנחשבת לאחת התערוכות הגדולות בעולם בנושא לוגיסטיקה. תערוכה זו מתגאה בכמעט 2,000 מציגים שהציגו מוצרים שונים מתחומי המסחר האלקטרוני, שינוע סחורות ומטענים באוויר, בים וביבשה ואבטחת מטענים. תערוכה גדולה נוספת במינכן היא תערוכת  drinktec, התערוכה הגדולה בעולם בנושא טכנולוגיות וציוד לתעשיית המשקאות. ישנן עוד תערוכות בגרמניה where to get the best low cost cialis המציגות את ההתפתחות בתחום הטכנולוגיות והציוד של תעשיית המשקאות המציגה מכונות, חומרי גלם ויישומים חדשים בתחומי האריזה של אותן המשקאות, כשאחת מהן היא התערוכה שמתקיימת בעיר נירנברג.

תערוכות בגרמניה- נירנברג, קלן ופרנקפורט

נירנברג מביאה גם את התערוכה הגדולה בעולם למוצרים טבעיים ואורגנים והיא תערוכת Biofach כשאת הפן האורגני של תחום הקוסמטיקה והטיפוח ניתן למצוא בתערוכה אחרת, אף היא בעיר נירנברג. תערוכות בגרמניה שמשלבות גם מזון אורגני, אך גם מזון ומשקאות אחרים מתקיימת בעיר קלן. לתערוכה זו מגיעים אנשים רבים מתחום המזון והקמעונאות על מנת לראות את כל החידושים הטכנולוגיים שיוצרו בתקופה האחרונה בתחום, כשגם משקאות מכל הסוגים, מאפים, אוכל אורגני ומוצרי מזון קפוא, הם מוצרים אותם ניתן למצוא בשפע בתערוכה. גם בעיר פרנקפורט תוכלו לשוטט בין תערוכות שונות, בדיוק כמו בשאר הערים בגרמניה, כשהתערוכות הבולטות בעיר הזו הן תערוכת Hair and Beauty לתחום עיצוב השיער ומוצרי יופי שונים ותערוכת Paperworld, התערוכה הבינלאומית המובילה בעולם לתחום הציוד המשרדי ומוצרי הנייר.

Exhibitions_200x107

לנסיעה חוויתית לתערוכות בגרמניה מבית שלי טורס לחצו כאן

אודות admin