הופעות באירופה

בשנים האחרונות קמה לה תופעה שבעבר הייתה די נדירה, בעיקר בישראל, והיא טיסה למקומות שונים ברחבי אירופה על מנת לצפות בהופעות של אמנים זרים ביבשת. אם בעבר רק מהאנשים היותר מבוססים היית יכול לשמוע על נוכחותם בהופעה של לאונרד כהן בצרפת, כיום יותר ויותר ישראלים מגיעים למקומות שונים באירופה וחוזרים משם עם חוויות עליהן הם יכולים לספר.

כיצד התחזקה תופעת הופעות באירופה?

התופעה היא תוצאה של שני דברים שהשתלבו להם יחדיו. הדבר הראשון, היא העובדה שכמעט בכל יום, כמה פעמים ביום, יוצאת טיסה מישראל של אחת מחברות התעופה ליעד מסוים בעולם, עם דגש על אירופה. העובדה שאנשים יכולים לסיים יום עבודה, לטוס לצפות בהופעה כלשהי באחת ממדינות אירופה ולשוב עד לבוקר של למחרת, נותנת חיזוק לתופעת הופעות באירופה. הדבר השני הוא התפתחותו של האינטרנט, שיפור מהירות הגלישה והגעתו למעשה לכל בית בישראל, כך שגם מהכיסא בחדר השינה שלך בטבריה וגם מהספה בסלון ביתך בירושלים, אתה יכול לקנות כרטיס להופעה החגיגית של ביונסה בברלין. שני הדברים הללו משאירים בידי הלקוח, כלומר התייר, רק את ההתלבטות לבחור באיזו הופעה הוא מעוניין ואיזו עיר היא היעד המעניין ביותר מבחינתו.

הופעות באירופה- רומא או לונדון?

כמובן שלמרות התפתחות הטיסה, רוב האנשים לא יסתפקו בלילה ביעד הנבחר, אלא יעדיפו מלבד ההופעה גם לעבור בין אטרקציות שונות במדינה. קחו לדוגמא טיסה לרומא, שם תוכלו ליהנות מסיור במקדשו של האפיפיור בוותיקן, לטייל בפיאצה נבונה שם תשבו גם לשתות קפה, לעבור בין חנויות המעצבים ולמלא את השקיות בכל טוב, כשלבסוף, כשיגיע הערב, תגיעו אל ההיפודרום על מנת לחזות בדפש מוד מנגנים במשך כל הלילה. הופעות באירופה הרי מתקיימות בכל היעדים, כשגם לונדון נחשבת לאופציה מועדפת על התיירים. הרי מה יותר נחמד מאשר לטייל בארמון המלכותי ולפגוש את משמר המלכה עומדים מבלי לזוז, לבקר בכנסיית ווסטמינסטר ולדמיין לרגע שאתם וויליאם וקייט, לצלם תמונה לצד הביג בן ולבסוף לקנח בהופעה של כמה שעות לצליליה של ריהאנה בהיכל ה-2O הגדול של הבירה האנגלית?

 

להופעות חיות ברחבי אירופה מבית שלי טורס לחצו כאן purchase real antabuse ladyera

 

אודות admin