סקי בשוויץ

עוד בטרם התחילו חופשות הסקי ברחבי אירופה לתפוס תאוצה, הייתה מדינה אחת אליה הגיעו כל התיירים על מנת ליהנות משלג במיטבו- שוויץ. כיום, למרות העלייה במספר האתרים בהם ניתן ליהנות מחופשת סקי משובחת, שוויץ עדיין מציגה את אחד האתרים הטובים ביותר באירופה.

חופשות סקי בשוויץ- דאבוס

דאבוס מוכרת לאדם הממוצע בעיקר בזכות הכנסים הכלכליים שמתקיימים בו אחת לשנה כבר יותר מ-40 שנה. אך מה שרבים אולי לא יודעים על העיר הגבוהה ביותר באירופה זה שהיא מתהדרת באחד מאתרי הסקי הטובים בעולם. אתר הסקי של דאבוס הוא למעשה אתר משותף יחד עם השכנה קלוסטרס ואליהם באים עשירי כל העולם לעשות סקי בשוויץ, ביניהם גם משפחת האצולה הבריטית. בדאבוס תוכלו למצוא שבעה אזורים שונים לגלישה כאשר חלקם מקושרים זה לזה. הייחוד של האתר הוא בעיקר בהיותו בין הראשונים מהאתרים ששוכנים להם בהרים האלפים, שפיתחו את המדרונות שלהם על מנת ליצור אתר נוח לגלישה ונגיש עבור התיירים. המסלולים באתר מותאמים לכל הרמות אך בעיקר למתקדמים, שימצאו כאן מסלולי גלישה ארוכים מאוד אותם יתקשו למצוא באתרי סקי אחרים. בניגוד אולי לאתרים אחרים, מלבד גלישה ביום ואטרקציות בלילה, גם סיור בעיר יהיה חוויה מרנינה ויכלול טיול בין האתרים בעיר ובכפרים הסמוכים לצד שיטוט בין האפשרויות לקניות ברחבי העיר וביקרו במוזיאונים.

לא רק סקי בשוויץ- אטרקציות נוספות

פעילויות נוספות מהן תוכלו ליהנות במהלך היום תהיינה קשורות בעיקר לענפי ספורט שונים, החל מצפייה במשחקי הוקי קרח, ביקור בחדר כושר, טניס, סקווש, קירות טיפוס ועוד אפשרויות רבות. כמו כן גם טיולים רגליים תוכלו לעשות בעיר, אפילו ביום מרוכז במקום גלישה במדרונות או סנובורד, סוג גלישה נפוץ במיוחד בקרב מסלולי דאבוס. אחת ההנאות הגדולות בעיר, בהתאם למקום שמארח את מיטב מומחי הכלכלה העולמית מדי שנה ורבים מעשירי אירופה, יהיו המלונות. בדאבוס תוכלו למצוא מלונות של חמישה כוכבים עבור חופשות סקי בשוויץ, כשההנאה הגדולה תגיע קרוב לוודאי במלונות בעלי מספר פחות של כוכבים, מאחר שבעוד ממלונות של חמישה כוכבים הייתם מצפים לתנאים מעולים, ייתכן ותופתעו מהרמה הגבוהה של האירוח גם במלונות של שלושה וארבעה כוכבים.

  lady era pills SKI_200x109

לחבילות סקי בשוויץ בתאריכים שונים מבית שלי טורס לחצו כאן buy prednisolone for dogs uk

 

אודות admin