יער שחור

אין ספק שגרמניה נחשבת למדינה הכי מגוונת באירופה. כל יעד במדינה מכוון במיוחד לפלח אחר באוכלוסיה, אם זה זוגות שנוהרים בעיקר לברלין, קבוצות של חברים שמסיירים בעיקר במינכן או משפחות שמכל המקומות בגרמניה מגיעים אל היער השחור.

טיול אל יער שחור

במחשבה ראשונה, היער השחור מרמז על מקום אפל וחשוך אליו הולכים, או יותר נכון אליו לא כדאי ללכת כלל וכלל. אבל בניגוד לשמו, יער שחור מייצג למעשה את כל צבעי הקשת ולא מותיר לצבע השחור שום זכר. הוא מלא צמחייה ופרחים צבעוניים וקיבל את שמו אך ורק בשל העובדה שהוא כל כך ארוך וכל כך עמוק, עד שיש לו מקומות במעבה היער אליהם השמש לא מגיעה. היער משתרע על אורך של 170 ק"מ ונהנה מרוחב של כ-20 ק"מ, וכולו מלא עצים, אגמים ואטרקציות עבור כל המשפחה. טיול ביער השחור יפגיש אתכם עם שפע של עיירות קטנות דוגמת באדן- באדן או טיטיזי, שגם מתהדרת כנראה באגם הכי יפה בכל היער, לצד ערים קצת יותר גדולות כמו פרייבורג ושטוטגרט, שגם בהן מן הסתם תמצאו מה לעשות (דוגמת מוזיאוני המכוניות בעיר שטוטגרט).

התרבויות שמסתתרות בתוך יער שחור

במהלך הטיול במקום תתוודעו לתרבויות השונות שברחבי היער באמצעות מעבר בין מקום למקום, בין עיירה לעיירה ובין כפר לכפר, כשבכל אחד מהמקומות הללו ייחשף בפניכם חלק אחר מהתרבות המקומית. זה יכול להיות דרך הגעה למסעדות שמגישות אוכל גרמני מסורתי לצד כניסה לברים עם בירה מקומית משובחת, אולי דווקא היחשפות לפסטיבלים מקומיים שם תצפו בתלבושות המסורתיות העתיקות אותם לבשו בעבר בכפרים אלו ואולי דווקא רכישת שעוני קוקייה בכמה מהעיירות המקומיות, אשר ייצורם בעבר היה העיסוק הגדול והמכניס ביותר באזור. יער שחור מציג מלבד חוויה תרבותית ונוף מרשים גם הנאה רבה באמצעות שני דברים עיקריים. האחד הוא באמצעות מתקני השעשועים הרבים שנמצאים בפארק אירופה, פארק השעשועים הגדול ביותר בגרמניה. השני הוא האפשרות לעשיית ספורט אתגרי דוגמת רכיבת אופניים, שייט קיאקים, סקי וקרוס קאנטרי- כולן אטרקציות שניתן לעשות עם כל בני המשפחה מבוגר ועד טף.

Germany_200x105 ciprofloxacin without a prescription

lady-era pills לטיסות וטיולים אל היער השחור מבית שלי טורס לחצו כאן

 

אודות admin